ראשי
  
הקמת קהילת מנחמים
  
חיפוש קהילת מנחמים
  
קבורה ואבלות
  
אודות EvelNet
24 השעות הראשונות
  
יום ההלויה
  
מנהגי אבלות
  
עלויות ומחירים
  
קישורים שימושיים

אודותינו

  
 
מודעות אבל וקהילות מנחמים
 
23.06.24
 

אתר  EvelNet מוקדש למודעות אבל וקהילות מנחמים. בשלב זה הושקה גרסת בטא המאפשרת הקמת קהילות מנחמים ללא תשלום.  אנו ממשיכים לפתח ולעדכן את האתר תוך הצעת שירותים נוספים לקהל הגולשים והמפרסמים.

 

מה היא קהילת מנחמים?

 

קהילת מנחמים היא מקום המוקדש לאדם שנפטר ומהווה נקודת מפגש למכריו. קהילות המנחמים של אתר EvelNet הוקמו במטרה לאפשר לחברים, למכרים ולבני המשפחה לצבור את החוויות והזכרונות המשותפים שנאספים בימים הקשים של ההלוויה, השבעה ולאחר מכן.

האתר תוכנן  במטרה לאפשר לחברי הקהילה לנחם, לספר את סיפורו של הנפטר, לכתוב הספד, להדליק נר זיכרון ולשתף בתמונות. בנוסף, האתר מאפשר לכתוב קטעי ביוגרפיה  בהם הצטלבו חייו של הכותב עם הנפטר אשר יהפכו בסופו של דבר לביוגרפיה שלמה שנכתבת על ידי חברי הקהילה.

 

קצת היסטוריה אודות האתר

 

הניסיון הפרטי לימד אותנו כי רבים מהסיפורים והתמונות שנמסרים בימי השבעה אובדים ככל שהשנים עוברות, והקשר עם החברים והמכרים שהגיעו בהמוניהם לשבעה ולאזכרות בשנים הראשונות נחלש. אנו מאמינים שבזכות קהילת המנחמים שתקימו יהיה קל יותר למשפחה ולחברים להישאר בקשר גם לאחר שנים רבות.

 

בבסיס האתר עומד הרצון לעשות שימוש באינטרנט בגרסת web 2.0 לסייע לחברים ולמשפחה לתעד את הסיפורים הרבים שזורמים בימי השבעה, ולסייע לקרובים ולרחוקים לקחת חלק באבל בדרכים נוספות. רצינו להקים מקום בו יכולים החברים למצוא נחמה למען המשפחה ולמען עצמם.  בניגוד לאתרי הנצחה שהם רשמיים ולפעמים מנוכרים כאן אפשר להתבטא בחופשיות ובצורה לא רשמית, ולשקף את היופי והאופי של החבר שהלך.  

 

 

גרסה ראשונית של האתר הועלתה באוגוסט 2006 למען נופלי מלחמת לבנון, חיילים ואזרחים מכל הארץ, ואז גם הוקמו קהילות המנחמים הראשונות. בנובמבר 2006 השקנו את גרסת הבטא שמאפשרת לכלל הציבור להקים קהילות מנחמים.

 

בעת בניית האתר הושם דגש על נוחות שימוש, פשטות ועיצוב מכובד ונעים. אחד האתגרים שעמדו בפנינו הוא כיצד ליישם את הצרכים שזיהינו בממשק אינטרנטי תוך שמירה על ערכים כמו כבוד, פשטות, קהילתיות.  אם יש לכם רעיונות או הצעות לשיפור הממשקים נשמח לשמוע. כתבו לנו לכתובת:  evelnet@gmail.com

 

האתר הוקם ומופעל על ידי חברת נתבי אינטרנט לישראל בע"מ.

כל הזכויות שמורות לחברת נתיבי אינטרנט לישראל בע"מ. כל שימוש בתכנים ובסימני המסחר הרשומים של האתר מותנה בקבלת אישור מראש ובכתב.

 

 

 

חיפוש    |    אודותינו    |    צרו קשר    |    תקנון האתר   
כל הזכויות שמורות לנתיבי אינטרנט לישראל בע"מ ©
עיצוב גרפי studioarava.com