Beta Site
>> הדליקו נר לזכר חללי מלחמות ישראל >>
ראשי
  
הקמת קהילת מנחמים
  
חיפוש קהילת מנחמים
  
קבורה ואבלות
  
אודות EvelNet
 
ראשי
  
ביוגרפיה וסיפורים
  
אלבום תמונות
  
הספדים
דניאל בן דוד
דניאל בן דוד ז"ל
 
 
מודעות אבל וקהילות מנחמים
 
28.02.24
 
 -  ליאור   28/7/07
קישור לכתבה על "מצעד החיים" של ההורים השכולים,
http://www.nrg.co.il/online/51/ART1/603/034.html
 
1968 - 2006 בני בן דוד   13/10/07
קורות חיים
קורות חייו של דני בן דוד

בני דני נולד ביום 10/09/68, שמו נקרא על שם בעל אחותי, דניאל חי ז"ל, שנדרס ע"י ג'יפ של משמר הגבול בדרכו לעבודתו. אימו של דני עליזה ז"ל, הייתה אז בחודשי הריונה הראשונים וכשבני נולד הוא נקרא על שמו של דני חי ז"ל.
בילדותו היה דני יפה תואר וחביב על כל המשפחה. שתי אחיותיו ושלוש אחיו העריצו אותו. מיותר לציין שאחייניו, הנכדים המשפחה אהבו אותו. במיוחד – ליאור וברק שראו בו גיבור עם הכומתה האדומה של הצנחנים. יש לציין שאח של אימו של דני ז"ל שירת גם הוא בצנחנים – ולו רקע אדום מהצניחה במיתלה. משפחתי היא משפחה לוחמת, אחיו אריה שירת בצנחנים, גדעון בשריון ואילן נלחם במלחמת לבנון הראשונה בגולני. ליאור אחיינו שירת בנח"ל, ברק שירת בחיה"א ואחיין נוסף – אסף – שירת בגבעתי.
בהיותו בתיכון עוד בטרם מלאו לו 16 שנים דרש לקנות אופנוע. אני בתור אביו סירבתי אך לא יכולתי לעמוד בקסמו ובדרישתו הנחרצת. קניתי לו אופנוע עוד בטרם הוציא רישיון, בתנאי שלא ירכב עליו עד שיוציא את הרישיון. הוא עמד בהבטחתו.
לאחר שהוציא את הרישיון היה דני לוקח את אימו לטיולים ביישוב, בתעלות ובשטחים החקלאיים. בעקבות כך אימו הסכימה לתת לו את האופנוע – כי גם היא נהנתה מכך.
יש לציין שיופיו הקסים לא רק את המשפחה אלא את כל חבריו ללימודים, ובמיוחד את בנות השכבה. בזכותו היה הבית מלא חברים ובני משפחה שרצו להיות במחיצתו.
דני התגייס לצה"ל בנובמבר 1986 לגדוד 890. הסמג"ד שלו היה מי שהיום האלוף בני גנץ, שהיה נשוא הערכה של דני. הייתה לו מוטיבציה אדירה לשרת, היה מגיסט ועשה שלוש מסעות כומתה – האחד כטירון השני כמ"כ והשלישי – בשביל החברה. דני אהב מאוד את הצבא ואת חטיבת הצנחנים. את המ"פ חג'בי – העריך דני מאוד. דני היה לוחם בסדיר ושירת למעלה מ- 17 שנים במילואים כלוחם, שירת בכל החזיתות – לבנון עזה ויהודה ושומרון וזאת למרות שהיה בן הזקונים והילד המפונק של אימו, כאשר היה מגיע לחופשות והיה צריך לחזור לבסיס אימו הייתה נוטלת ממנו את הקיטבג ומלווה אותו עד לאוטו.
באחד הימים נסע דני עם אביו בני ששאל אותו איזו מכונית קטנה הוא אוהב, ודני שאל – מדוע אתה מתעניין במכוניות קטנות? אביו ענה- סתם כך. דני השיב: סיאט איביזה היא מכונית טובה. בני לא חשב פעם נוספת ורכש לדני את הרכב. את היום הזה בו קנה לדני את המכונית עליה המליץ לא ישכח לעולם הוא קנה את הרכב בצבע אדום כמו הכומתה של דני ואז התקשר לדני ששירת באותה עת בלבנון ובישר לו את הבשורה – סיאט אדומה חדשה מחכה לך בבית !
דני הכיר את יפעת רעייתו ולאחר תקופה הביא אותה אלינו הביתה. והיא התקבלה בביתנו באהבה רבה והפכה להיות בביתנו בת בית. והם נשארו לגור בביתנו גם לאחר החתונה ובעצם עד לאחר לידתו של בנם בכורם תומר, ואז בנו את ביתם בהרחבה של מושב אחיטוב, ושם נולדו עידו ומאי.
לאחר שירותי הצבאי יצא לעבוד בשליחות השב"כ בחו"ל, במצרים, אירופה, סקנדינביה, כמאבטח מטוסים. בעת היותו מאבטח בהולנד, נתקל דני במחבל שזיהה אותו כאיש ביטחון וניסה להתנקש בו לאחר מרדף ע"י המשטרה המקומית המחבל נתפס. במקרה 10 דקות לאחר המקרה התקשרתי לדני והוא סיפר לי את סיפור ניסיון ההתנקשות – ביקשתי ממנו שיגיע הביתה ואכן דני שמע לבקשתי וחזר הביתה ועד לשובו הביתה אימו לא ידעה מכל הסיפור הזה.
לאחר חזרתו ארצה ועזיבתו את השירות בשב"כ התחיל לחפש עבודה. בתחילה פתח חנות לדיסקים בנתניה בשיתוף עם חתן של אחותו בשם ג'רלד, לאחר תקופה מסוימת הם סגרו את החנות ושניהם נתקבלו לעבודה בחב' עלית שהקימה באותה עת מחלקה שנקראה סיירת המלוחים בתור מחלקים ואנשי מכירות. מהר מאוד הממונים על דני גילו את יכולותיו וכושר מנהיגותו והציעו לו את תפקיד מנהל מכירות אזורי במסגרת סיירת המלוחים. לאחר תקופה כאשר התרשמו ומיכולתו ותפקודו החליטו הממונים עליו למנות אותו למנהל מכירות מאזור חדרה ועד גדרה.
בשנת 2000 נבחר דני למנהל מצטיין ונשלח לסמינריון של חברת פפסיקו בניו-יורק שהיא שותפה בחברת עלית-שטראוס וזכה במדליה של מנהל מצטיין. דני עשה חייל וזכה שוב בשנת 2006 כמנהל מצטיין ותעיד על כך תעודת ההצטיינות שניתנה לבני המשפחה עם ההישגים המפורטים:
17% גידול במכירות מול שנה קודמת.
89% ביצוע בביקורים המוצלחים באופן רציף לאורך השנה. דבר המוכיח שירות איכותי ביותר ללקוחות החברה.
10% גידול במספר הביקורים המוצלחים לקו. דבר המעיד על התייעלות.
47 לקוחות נוספים שתרמו משמעותית לגידול במכירות .
על כל אלה ניתנה לדני הערכת החברה אהבתה ותודתה.
במסגרת תפקידו היה אחראי על ימים מרוכזים לפתיחת לקוחות חדשים, ולאחר נופלו קיבלה החברה החלטה לקיים יום פתיחת לקוחות על שמו של דני ז"ל ואכן התקיים יום פתיחת לקוחות שהשתתפו בו רעייתו ושלושת ילדיו של דני ז"ל כאשר תומר בנו בכורו היה ראש צוות של אחד הצוותים ותומר וצוותו זכו במקום הראשון בפתיחת לקוחות. על זה נאמר מעשה אבות – יעשו בנים.
משפחת עלית ובראשה הגב' עופרה שטראוס מחבקים ותומכים את המשפחה בצורה מדהימה. כמו כן הנציחו את זכרו של דני בחדר הישיבות של ההנהלה בפינת זיכרון מיוחדת עם תמונותיו והישגיו וכן קראו לחדר הישיבות על שמו של דני ז"ל. ועל כך תודתנו העמוקה למשפחת עלית-שטראוס ולעומדת בראשה.
לאחר שירותו הסדיר בגדוד 890 הצטרף לגדוד מילואים 9255 והחברה שירתו ביחד כ- 17 שנים בכל הגזרות. יש לציין שהרעות בין החברים של הפלוגה בגדוד שירותו היו גם חברים מחוץ לשירותם במילואים והיה ביניהם מפגשים לא מעטים עם המשפחות והילדים.
יש לציין שהגדוד בפיקודו של המג"ד נמרוד והמ"פ אייבי וקצינת המפקדה שומרים על קשר הדוק ורצוף ומגלים את אחוות הלוחמים האמיתית.
באסוננו הכבד מלווים אותו קצינות הנפגעים והרווחה שמחבקים ותומכים בנו לאורך כל הדרך. מי ייתן וירבו כמותן בשירות צה"ל והמדינה.


בני בן דוד
אבא של דני ז"ל

Share on Facebook
  
הודעת משפחה
לא עודכנו פרטים

עידכון הודעה


 
לא עודכנו פרטי הלוויה
לא עודכנו פרטי שיבעה
 
דניאל בן דוד ז"ל מופיע/ה בעמודים:

מלחמת לבנון השניה


כפר גלעדי
לכל התמונותחיפוש    |    אודותינו    |    צרו קשר    |    תקנון האתר   
כל הזכויות שמורות לנתיבי אינטרנט לישראל בע"מ ©
עיצוב גרפי studioarava.com