Beta Site
>> הדליקו נר לזכר חללי מלחמות ישראל >>
ראשי
  
הקמת קהילת מנחמים
  
חיפוש קהילת מנחמים
  
קבורה ואבלות
  
אודות EvelNet
 
ראשי
  
ביוגרפיה וסיפורים
  
אלבום תמונות
  
הספדים
ערן אזולאי
ערן אזולאי ז"ל
1995 - 1976
נולד ב14.4.1976.
נפטר ב13.10.1995.   

לביוגרפיה וסיפורים
 
 
מודעות אבל וקהילות מנחמים
 
23.06.24
 

קהילת המנחמים לזכר
סמל ערן אזולאי ז"ל  נושא מחבר  
זיכרון לערן הי"ד 
כ"ח שנים לנפילתו של ערן הי"ד.בחג הקדוש הזה
בו כולם יושבים בסוכותיהם תחת כנפי השכינה לזכר ענני כבוד.ביום קדוש זה יט' תישרי אהרון הכהן אוהב שלום ורודף שלום הרי הוא משבעת האושפיזין נכנס לסוכת שלום ומברך את ישראל בברכת הכהנים .יום בו עלה השמיימה ערן ז"ל אשר גדלנו יחד עוד מקטנות בשכונת דורה בנתני'ה ותמיד ערן נסוך בחיוך ומאור פנים, בלב טהור וזך .צנוע וירא ה' בדרכיו ופעולותיו. האיר בכל מקום שהיה והטביע את חותמו על ליבנו בדרכו והנועם הליכותיו.נשמתך בגן עדן העליון עם צדיקים וחסידים.תנצבה
רונן אזולאי 03/10/2023
זיכרון לערן הי"ד 
כ"ח שנים לנפילתו של ערן הי"ד.בחג הקדוש הזה
בו כולם יושבים בסוכותיהם תחת כנפי השכינה לזכר ענני כבוד.ביום קדוש זה יט' תישרי אהרון הכהן אוהב שלום ורודף שלום הרי הוא משבעת האושפיזין נכנס לסוכת שלום ומברך את ישראל בברכת הכהנים .יום בו עלה השמיימה ערן ז"ל אשר גדלנו יחד עוד מקטנות בשכונת דורה בנתני'ה ותמיד ערן נסוך בחיוך ומאור פנים, בלב טהור וזך .צנוע וירא ה' בדרכיו ופעולותיו. האיר בכל מקום שהיה והטביע את חותמו על ליבנו בדרכו והנועם הליכותיו.נשמתך בגן עדן העליון עם צדיקים וחסידים.תנצבה
רונן אזולאי 03/10/2023
נר זיכרון 
לזכר ערן ז"ל הי"ד . בן משפחתינו חבר ילדות אציל נפש עלם החמודות זוהר כזוהר הרקיע עניו וירא ה' שמסר את נפשו על הגנת המולדת ועלה בסערה השמימה להסתופף עם הצדיקים ואבות העולם.ת.נ.צ.ב.ה
רונן אזולאי 03/05/2022
ערן, ילד מדהים חובש בחסד.... 
13.10.1995.... בדרך חזרה מעוד אימון תאג"ד לפני תעסוקה מבצעית בלבנון בתפקידי כמדריך חוליה צפון, בדרך הביתה מגלה שעוד חייל נהרג בלבנון.... כמה דקות לפני שמגיע הביתה מחליט במקום זאת להגיע לתחנה לפרוק קצת מתחים.... בינתיים נודע לי שההרוג הוא חובש קרבי מגדוד 51 גולני... גדוד שאימנתי כבר כמה פעמים, האחרונה שבהם רק כשבוע קודם... מבין שלא משנה מי זה, סביר להניח שאני מכיר. אחד מהם הוא בן דוד של חניכה שלי לשעבר במד"א נתניה. מריץ טלפונים לצוות שלי מהפיקוד לבדוק את השם ומגלה שזה ערן... ערן אזולאי הבן דוד של החניכה שלי, הילד המהמם הזה, החייכן, מקצועי והביישן שרק לפני שבוע אימנתי והסתלבטנו אחד על השני... הילד הזה שהיה לי ברור שאם משהו יקרה לחברים שלו לא יהסס להיכנס לתופת כדי לעזור להם....והם לו!
מגיע לתחנה על מדים מרוקן מאנרגיה אבל לא מסוגל ללכת הביתה... תורנית המוקד המיתולוגית שלנו (חנה) מוציאה ראש מהחלון של המוקד הישן וצורחת עליי לקחת אמבולנס ולצאת מהר לנסיעה.
מנסה לבדוק אם יש נהג פנוי אחר כי מעדיף לא לנהוג בערב כזה... והיא אומרת לי, אתה חייב זו האמא של החייל שנהרג.
אני זוכר את הסיטואציה אפילו היום, כמעט 30 שנה אחריי, אני על מדים, עומד בתחנה לא מסוגל לזוז, תוך רגע מוריד מהר את החולצת א' (מפחד שאולי זה יעציב אותה) ומשאיל חלוק ירוק של נהגים מהמוקד. אין לי מתנדבים, יוצא לבד...... ומנסה לעכל מה לומר לה, אולי מה לא לומר הכל בערבוביה אחת. נסיעה דחופה מגיע אליהם לבית בדרום נתניה. הכל שקט, אין צעקות, אין היסטריה.... רק שקט נורא וכאב באויר הבית שניתן לחתוך בסכין.
אני נכנס, מנסה בכל כוחי להישאר מרוכז במשימה אבל מבין שזה אבוד..... בודק את אליס(האמא) פוגש את החניכה שלי(ג'ילברט)... שיודעת שאני מכיר את ערן.
קצין העיר עדיין שם, אני בודק את האמא ומחליטים להתפנות, מגיעים למיון לניאדו שם אני מעביר אותה לטיפולם המסור של הצוות שעודכן מבעוד מועד ע"י המוקד לבקשתי.
לפני שאני עוזב, אני עושה מה שמעולם לא עשיתי עד אז וכן לא מאז... אני יודע שבמצב בו היא נמצאת הסיכוי שמה שאגיד יחלחל מבעד לתודעה לא גבוה. ואני זוכר כשבאתי הנחתי את ידי על כתפה ואמרתי לה "אני מכיר את ערן, ילד מדהים, והוא סיפר לי הרבה עלייך...." ועל אף שזה נכון ובמהלך הימים שביליתי עם חבר'ה שלו אכן דיברנו לא מעט.... מכל הדברים לומר לא יודע למה בחרתי דווקא בזה אבל לשנייה אחת נדמה היה שהכל נעצר והיא לא אמרה דבר לרגע שלאחריו פשוט אמרה "תודה".
למעט תקופת לימודיי בחו"ל, אני פוקד בדבקות כל שנה את קברך. הכרתי רבים, שירתי עם אנשים מדהימים ואיכותיים, אבל פעם בכמה זמן מגיע אדם שנכנס לך ללב ולא יוצא, גם לא כמעט 30 שנה אחריי??
ד"ר נעם איגרא 18/04/2018
ערן אזולאי-יהי זכרו ברוך 
למשפחת אזולאי
למקסים ואליס
לחן ואדם ופאני

אני שולח את תנחומי
ביום הזיכרון הזה

ומצטער שלא יכולתי להגיע לנתניה
להתייחד אתכם
ולעלות לקברו של ערן

אם אפשר העלו את מספר הטלפון שלכם
כדי שאוכל ליצור אתכם קשר

ניר אוחיון
מהמחלקה של ערן
ניר אוחיון 05/05/2014
תמיד זוכר 
צחי-שותפך בקורס החובשים.כמה רצינו לחזור כל אחד כבר לחטיבה.אני לנח"ל ואתה לגולני-למה?יום שישי 13.10.95 יצאתי הביתה לירושלים לשבת,יושבים בערב אני החברה וההורים ואז בטלויזיה תמונה שלך-אני מסתכל שוב ולא רואה כי הדמעות הסתירו הכל-נכנסתי לחדר ובכיתי כמו ילד.היום אני כבר בן 38 הכל השתנה אבל הזיכרון תמיד יישאר.אחי תמיד אזכור אותך.
צחי 03/07/2013
השיחה האחרונה שלנו 
יום חמישי 12.10.95 שעה 7 וחצי בערב, שוחחנו בטלפון בערך 10 דקות והתעדכנו במה שקורה בגיזרה הצפונית, הגדוד שלי היה בהאזנות וידעתי שבוטלה השיירה שלך בגלל אירועים שקרו יום קודם ואתה גם אמרת לי שזה בוטל ואתה לא ניכנסת, אמרת שאתה מתקשר עוד מעט הביתה ושנדבר בבוקר, אותו לילה היה הלילה הראשון שנירדמתי עם רדיו דולק ולא ידעתי שהוחלט שכן תיכנסו ללבנון למרות כל הסימנים שהראו שלא תיכנסו, הלכתי לישון מבלי לדעת זאת. בשעה 5 וחצי התעוררתי עם מבזק ראשון שדיווח על היתקלות עם מחבלים, קפצתי מהמיטה עם המילה ערן שיוצאת לי מהפה, רעד היה לי בגוף ועם בקבוק מים ומברשת שיניים התחלתי לרוץ לכיוון החמ"ל, לא היספקתי לדבר עם אף אחד ואמא היתה על הקו מודיעה שנגיע מהר לרמב"ם, השאר כבר סיוט מתמשך. לעולם לא אשכח אותך.
רונן כהן 23/04/2012
שכנה שגדלה אם ערן יחד באותו בלוק 
ערן היקר אתה מאוד חסר לנו יש לילות שאני חולמת עלייך ונזכרת בכיפור האחרון שתקעת בשופר
מלי ארביב זיתון 14/02/2012
ילדותו 
הייתי מחנכת של ערן בבית ספר יסודי"מסילות". ערן היה שקדן,נעים הליכות,עם מוטיבציה גבוהה ואכן הגיע להישגים מרשימים.
ברכה תלם 09/05/2011
ערן ז’’ל תמיד נשאר בליבינוֹ 
אני אף פעם לא היכרתי אותך, אבל אני כל שנה זוכר את נשמתך ואפילו בקרתי את קברך בקיץ. אני מאד גאה בך ומשעשית לנדינתינו. יהי זיכרך ברוך...
ליאור וקנין 08/05/2011
לא שוכחים ומתגעגים 
לא שוכחים ומתגעגים
רונן כהן 08/05/2011
לא שוכחים ומתגעגים 
לא שוכחים ומתגעגים
רונן כהן 08/05/2011
ערן לא נשכח אותך אף פעם... 
יהי זכרך ברוך
יוסי סבג 19/04/2010
"לנצח אחי אזכור אותך תמיד..." 
אני לא אשכח לעולם את הפעם האחרונה שראיתי אותך .היית בקורס חובשים בצריפין כחלק מהשירות וקידום המיקצועי שלך כחובש קרבי בגולני ואנו באותה התקופה גרנו אצל סבתא ברמלה,ובאת לבקר את סבתא וסבא כי נורא חשוב לך לבקר את המשפחה ואז חזרת על החומר הלימודי מהקורס הוצאת קצת חטיפים וגם לימדת אותי קצת ממה שלמדת...וזהו מאז לא ראיתי אותך...אך תישאר בליבי ובזיכרוני לעד .
sagiv sabag 17/04/2010
ערן 
יהי זכרך ברוך
ישראל דון 22/10/2009
יהי זיכרך ברוך... 
לנצח אחי אזכור אותך תמיד...
סטפני אזולאי 18/05/2009
איתנו לעד 
תהא נשמתך צרורה בצרור החיים, וזכרך עמנו לעד
כהן מוטי ורחלי 28/04/2009
זכרך שמור בליבנו לעד. 
לילך בן עזרי 28/04/2009
תמיד תישאר חי אצלי בלב 
חן אזולאי 08/03/2009
ישאר תמיד בליבנו. 
אריאל לוי 13/01/2008
יהי זכרו ברוך וה' ינקום דמו. 
בעל הרחמים יסתירהו בסתר כנפיו לעולמים ויצרור בצרור החיים את נשמתו תחת כסא הכבוד עם צדיקי עולם, ה' הוא נחלתו וינוח בשלום על משכבו, אמן.
רונן כהן 13/01/2008
 
 
 
ערן    אלון ואנונו   10/5/16
את ערן אי אפשר לשכוח.
מלבד חייל מדהים כל אחד יכל ללמוד ממנו דרך ארץ מהי,עזרה ואהבת הזולת.
אלון ואנונו. מחלקה 2 (מ"כ אוגוסט 94)
 
חושב עליך אחי    החבר הכי טוב גולן מקמיל   24/4/14
התגעגתי אלייך אחי ,גולן .
לכל 7 ההספדים

Share on Facebook
  
הודעת משפחה
ערן היקר לא נשכח אותך לעולם!! חייל אמיץ!

עידכון הודעה


 
לא עודכנו פרטי הלוויה
לא עודכנו פרטי שיבעה
 
ערן אזולאי ז"ל מופיע/ה בעמודים:

מטען בלבנוןגולני


תמונות אחרונות של ערן
לכל התמונותחיפוש    |    אודותינו    |    צרו קשר    |    תקנון האתר   
כל הזכויות שמורות לנתיבי אינטרנט לישראל בע"מ ©
עיצוב גרפי studioarava.com