Beta Site
>> הדליקו נר לזכר חללי מלחמות ישראל >>
ראשי
  
הקמת קהילת מנחמים
  
חיפוש קהילת מנחמים
  
קבורה ואבלות
  
אודות EvelNet
 
ראשי
  
ביוגרפיה וסיפורים
  
אלבום תמונות
  
הספדים
צור זרחי
צור זרחי ז"ל
 
 
מודעות אבל וקהילות מנחמים
 
28.02.24
 
 -  צבי שוורץ   9/3/09
סיפור מהצבא
קשה לי לכתוב הייתי מעדיף להתחיל בהצדעה כלפי מפקדי.
שרתתי בחטיבת השריון לאחר פריקת כתף בטירונות בקשתי ממח"ט חטיבת שריון מחנה "סיירים" להיות בחטיבת 188 להרגיש שאני עדיין שייך שאני עדיין מרגיש לוחם הועברתי ליחידת האג"ם . קצין האג"ם דאז היה רס"ן עוד בסיוק , ואני שרתתי תחת מפקדי שקד ברנסון שהיה אחראי על סיוע ארטילרי .לפתע ראיתי פנים חדשות -צור-

צור היה לדעתי אישיות שונה משאר המחלקה תמיד שראיתי אותו ראיתי בעיני אדם נחוש כריזמטי בעל נחישות שידע לדבר על כל דבר בצורה הכי מדוקדקת שניתן כמו השאר היה לי הכבוד להכיר גם את בועז שוורץ אם הוא קורא את זה בטח הוא יזכור אותי דברנו ביחד כל הצוות וצור נכנס לשיחה בקשר לשטחי אש ואני בקור מקפיא ברמת הגולן הולך עם כובע פליז ורשום עליו הר בנטל . שניהם התפוצצו מצחוק רק חבל שהעבר הוא זה שאני רואה לנגד עיני ולא ההווה , לעיתים היה נדמה שהמחלקה בסערת רגשות אני זוכר ככה בערך ,מירית וזאת מאל-רום זה מארה"ב ויפתח אבל צור היה - כשמו כן הוא אני מצדיע לך 6994960צבי שוורץ
 
1991 - 2006 יובל גרין   11/10/06
כשרוצים לתאר את צור בקוביה הלבנה שבצג המחשב ולסכם בבת אחת את האדם הנפלא הזה שהדעת עד עכשיו ,ועוד ימים רבים לעתיד,לא מאפשרת לתפוס איך?,למה?,ככה?,בצורה הזאת? ...יושבים ומתכוננים למשימה קשה.
כשמדברים על אנשי העמק בלשון עבר ומכירים את שיריה של רחל או את ידיהם העובדות של אותם חלוצים שלא ראו דבר מלבד לעבוד את האדמה ולעזור כמה שיותר בבניית מפעלם הציוני והגשמת חזיונם, שוכחים שהאנשים הנפלאים האלה שכל מטרתם בחיים היא לעבוד ולעזור לאחר יותר מאשר הם עצמם עדיין חיים היכן שהוא ואני בהחלט יודע כי אחד מהם שגר במשק זרחי מספר 27 נפל בטרם עת ולי לא יצא לראותו שוב.
אני מכיר את צור עוד מתקופת הבית ספר בו למדנו(ביה"ס החקלאי -ויצ"ו נהלל). צור תמיד היה מוקף בחברים לא בגלל שהוא היה מצחיק מדי או כל מיני סיבות אחרות (שבעיני ילד בכיתה ז' נחשבות לחשובות כדי לקבוע מי מקובל ומי לא),אנשים אהבו אותו כי ידעו שמה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל , וזה היה יותר ממספיק!
הוא ידע להיות ישר,חריף ,נוקב אך תמיד עם העידון המיוחד שלו.
הוא ידע לפרגן ולעודד שהיה צריך גם במקרים בהם הוא היה צריך את העידוד יותר מכל.
אני יודע שזה ישמע בנאלי אבל את המילים הבאות אני מפנה לצור...
צור חבר יקר שלי,
אני אתגעגע אליך המון ואתה תחסר לי מאוד .
אוהב אותך,
יובל .
יובל גרין

Share on Facebook
  
הודעת משפחה
לא עודכנו פרטים

עידכון הודעה


 
לא עודכנו פרטי הלוויה
לא עודכנו פרטי שיבעה
 
צור זרחי ז"ל מופיע/ה בעמודים:

מלחמת לבנון השניה


קקש 142
נתקלתי בתמונה הזאת והיא הזכירה לי הרבה אנשים טובים וכמו ...[המשך]
לכל התמונותחיפוש    |    אודותינו    |    צרו קשר    |    תקנון האתר   
כל הזכויות שמורות לנתיבי אינטרנט לישראל בע"מ ©
עיצוב גרפי studioarava.com